SZ692 Tend Alumini 3X3 Me Perde Gazebo

43,500 L

Karakteristika e kulmit me dy nivele lejon qendrueshmeri ndaj kushteve te eres. I qendrueshem dhe rezitent ndaj ujit. Mbeshtetur nga korniza te qendrueshme alumini e cila eshte rezistente ndaj ndryshkut dhe mund te perballoje kushtet e ndryshme te motit. E persosur per vendosje ne oborrin e shtepise tuaj, kopesht ose oborrin tuaj, kjo pjese mund te perdoret gjithashtu si strehe per ngjarje te vecanta duke perfshire festat e ditelindjes dhe piknik.

Permasat: 3×3

Porosit ne moment
SKU: 1217171202021 Category:
Call Now ButtonTelefono tani