SZ693 Batanije me Ngrohje Elektrike

1,990 L3,250 L

Nëse dëshironi të qëndroni të ngrohtë, ndërsa netët bëhen më të ftohta, zgjidhja ideale eshte nje batanije elektrike. Kjo batanije ka një kohë të shkurtër nxehjeje prej 20 minutash. Ajo vjen me një kontrollues të nxehtësisë dhe një funksion të integruar të mbrojtjes nga mbinxehja. Rekomandohet të ndërpritni energjinë përpara se të flini në të.

Vjen ne 3 permasa:

-150 x 70

-150 x 20

-180 x 150 (super-dopjo)

Clear
Porosit ne moment
SKU: 0239131221 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani