SZ1012 Lekundese Relaksuese

1,499 L

Dhurojini vetes momente relaksi dhe krijoni kendin tuaj te preferuar ne shtepi me kete lekundese
Kjo lekundese eshte perfekte per te kaluar nje pasdite relaksuese dhe eshte ideale per ne shtepi, kopesht ose kamp.
Siguron rehati dhe eshte idela per te gjitha moshat. Materiali 65% pambuk dhe 35% poliester garanton cilesine dhe jetegjatesine e kerkuar per produktin.
Permasat :Gjeresia 1 meter ,Gjatesia 185 cm .
Clear
Porosit ne moment
SKU: 998782182380 Category:
Call Now ButtonTelefono tani