Cader Plazhi me rreze 200cm

2,200 L

Material 100% poliester me mbrojtje të lartë UV
Diameter mbrojtje 2M
Material celiku dhe rezistent ndaj ndryshkut
Ju siguron hije në ditët e nxehta të verës
Montimi dhe heqja eshte e thjeshtë
E palosshme per te kursyer hapësiren.

Out of stock

Porosit ne moment
SKU: 924112713932 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani