Furce pastrimi per qime

1,500 L 799 L

Ju ndihmon me pastrimet e perditshme per te hequr me qetesi qimet e kafsheve tuaja.
Doreza e saj i jep nje kontroll me te rehatshem, duke e bere me te lehte pastrimin e qimeve te bezdisshme.
Furca e dyanshme ekstra e madhe heq qimet e kafsheve shume shpejt.
Nuk nevoje per rremuje!
Pajisje e cila pastron dhe vetepastrohet pa pasur nevoje per aksesore te tjere shtese. 
Porosit ne moment
SKU: 6919990074745 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani