SZ0846 Karrige kampingu me palosje

2,680 L

Karrige me palosje për kamping, e bërë nga materiali i bazamentit metalik dhe me mbulesë të fortë tekstili.
Karrigia është e rehatshme për t’u përdorur falë krahëve anësorë që ofron mbështetje, ka një mini tavolinë të vogël për të bërë vendosur gotën apo aksesorë të tjerë servirje.
E përshtatshëm për përdorim për kampe, peshkim, plazh, gjueti, etj.
E disponueshme ne ngjyre te Kuqe dhe Blu
Pëlhurë – Poliester me cilësi të lartë 1200D
Pesha 3 kg!
Në sajë të konstruksionit të kornizës prej alumini, megjithëse shumë e fortë me një kapacitet të ulëses maksimale prej 115 kg
Clear
Porosit ne moment
SKU: 105303112021 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani