SH0169 Makine Qepese Dore

2,990 L 2,330 L

Makine qepese e vogel Modeli: SM-202A,

Me funksione qepje te ndryshme,

Me fije te dyfishte dhe 2 nivele kontrolli shpejtesie,

Paisur me pedale te kembes per kontroll te lehte dhe drite qe ju ndihmon te shihni dhe fokusoheni me mire tek ajo cfare po qepni, Depertim i larte ne cdo lloj pelhure,

Funksionon me bateri te llojit: AA. Dimensione: 17 x 9.5 x 18 cm.

Porosit ne moment
SKU: 9266286326246 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani