K0471 Shampo Dexe per te Erresuar Mjekren

600 L 250 L

Shampo Dexe per ngjyrosjen e mjekrës dhe mustaqeve per meshkujt eshte nje ngjyroses revolucionare i cili errëson mustaqet dhe mjekrën tuaj në vetëm 5 minuta, duke zgjatur deri në 4 javë.

Ajo zgjat derisa mustaqet dhe mjekra juaj të rritet përsëri.
E perbere vetem nga ekstrakt bimore duke qene keshtu nje shampo 100 % natyrale edhe pa asnje perberje toksike
Kjo shampo pershtatet me cdo lloj mustaqe apo mjekre se bashku edhe me konturin e fytyres suaj.
Nuk krijon efekte anesore pervec e bene mjekren dhe mustaqen tuaj te duket me kuruar, me e plote dhe me e shendetshme.
Aplikimi i saj eshte i thjeshte dhe nuk do te kerkoje mundim te madh.
Mjafton qe ju te lani mustaqet apo mjekren tuaj dhe me pas te merrni nje sasi aq sa e konsideroni te nevojshme edhe ta aplikoni ne zonen ku keni nevoje per mbulim.
Mbajeni shampon per rreth 5 minuta edhe me pas shpelajeni me uje.
Rezultati do te jete fantastik.
Nje mjeker/mustaqe ne ngjyre te zeze shume natyrale.
Paketimi përmban: 2 bustina  shampo me nga 15ml + 1 palë doreza.

Out of stock

Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani