Set per kamping Tavoline+4Karrige

4,900 L

Nje set kaq i domosodshem dhe i bukur per ju qe preferoni organizimet ne natyre si kamp, piknik, plazh, Permban: nje tavoline te vogel + 4 karrige portative, Dizanj i bukur kamuflazh, Tavolina permban edhe xhepa te posacem per te mbajtur pije, Strukture e qendrusheme dhe e rehatshme, Palosen duke zene shume pak hapsire, Material cilesor poliester te papershkrueshme nga uji. Dimensionet e tavolines: 48 x 48 x 43 cm , permasat e karriges: rreth 60 cm.

Porosit ne moment
Categories: ,
Telefono tani