SZ0598 Cader Kampingu Automatike 200x150x125cm

3,490 L

E pershtatshme per 3 persona

Tenda ka 1 derë të madhe hyrëse me pëlhurë rrjetë dhe nje tjeter qe e mbyll perfundimisht për hyrje dhe dalje të lehtë dhe ka 1 dritare me 2 mbyllje te njejta.
Te dyja mbyllen me zinxhir
Pëlhura e rrjetës mban nën kontroll insektet dhe mushkonjat dhe për më tepër jep një këndvështrim të mirë nga ana e jashtme.
Tenda ka 4 kunja metalike për ta hedhur në tokë.
Porosit ne moment
SKU: 8000902658425 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani