Set Peshkimi me Cikrik

1,990 L

Seti permban: Kallam me gjatesi 2.1m dhe mekanizmin Cikrikun i plotesuar me fillespanje
– filispanje Ø 0.25mm / 140m
– filispanje Ø 0.30mm / 110m
– filispanje Ø 0.35mm/ 70m
Porosit ne moment
SKU: 928963941898 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani