SZ0603 Tavoline Pikniku Me 4 Karrige Me Palosje

6,990 L

Material prej alumini të pandryshkur të qëndrueshëm dhe me përforcues çeliku
Dizajn i palosshëm i sheshtë për vendosjen dhe transportin e thjeshtë
Mbaj qese për transport dhe mbrojtje të lehtë kur ruhet
Dimensioni i hapur i tabelës: 162 x 82 x 73cm
Dimensioni i afërt i tabelës: 82 x 50x 10.5cm
Porosit ne moment
SKU: 904860911353 Category:
Call Now ButtonTelefono tani