Balone Fluturuese

700 L 350 L

Balonat fluturuese ose sic mund te quhen ndryshe balonat me zjarr. Sipas traditave kineze, besohet se ngritja e tyre eshte fatsjellese. Ngrihet per rreth 15 minuta perpara se te rikthehet ne toke. Baza per ndezjen e balones perfshihet ne strukture dhe ndizet me shkrepese. Material kundra zjarrit. Dimensionet: 33cm x 33cm x 80cm.

Out of stock

Porosit ne moment
SKU: 19452351095 Category:
Call Now ButtonTelefono tani