Zgare me qymyr per Barbeque

3,500 L 2,990 L

Zgare Portative me qymyr per Barbecue | Gatuani Berxolla derri, mish qingji ne skare

Skare e perbere nga celiku i  pandryshkshem me cilesi te larte dhe e perpunuar per nje sherbim te sigurte. Nuk do te ndryshket, rezistent nda korrozionit dhe mjaft i lehte per t’u pastruar. Dizajn i palosshem i cili nuk e humbet funksionalitetin e saj. Eshte e perkryer per udhetime pasi nuk merr pothuajse aspak hapesire ne bagazhin e makines suaj. E projektuar me ventilime te ajrit ne te dyja skanet e skares me qellim qe ajri te kontrollohet lehtesisht dhe nxehtesia te shperndahet ne menyre te barabarte.

Prgatisni berxolla derri ne zgare, mish qingji, qofte dhe cdo gje tjeter qe deshironi ta shijoni nen rrezet e diellit me miqte tuaj.

Cilesimet Kryesore | Zgare portative me Qymyr

  • E lehte per tu montuar, pa pajisje te vecanta qe iu mundojne, skara thjesht paloset dhe merret kudo me vete
  • Material metalik
  • Pastrohet lehte
  • Ideale per gatimin me qymyr
  • Nuk duhet te mungoje ne kamping apo mbledhjet me familjen dhe shoqerine ne natyre
  • Shijoni mishin, peshkun, pulen dhe perimet e pjekura
  • Ushqimet nuk humbasin vlerat ushqyese
Porosit ne moment
SKU: 8280088665595 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani