F0279 Arushi Pellushi

4,690 L6,990 L

Permasa 120cm=> Disponohet ne ngjyra pana,kuqe,roze,kafe,kaf i erret 
Permasa 160cm=>Disponohet ne ngjyra pana,kafe,kuqe
Arush pellushi, prej materiali poliestre sintetike, me mbushje të butë me veti anti-bakteriale dhe hipoalergjike.

 

Clear
Porosit ne moment
SKU: 80086845276120 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani