(E055) Pjaster per Floket SR-028

1,300 L 990 L

Ideal per stilime te flokeve ne forma te ndryshme

Me pllaka qeramike dhe teknologji ngrohje PTC

Per te gjitha tipet e flokeve

Tensioni 240 V / 50-60 HZ

Fuqia 30 W

Temperatura 750 °F

Porosit ne moment
SKU: 6949157889240 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani