K0182 Termometer Infrared CK-T1501

2,990 L 1,990 L

Termometer i cili mat jo vetem temperaturen e trupit, por edhe temperaturen e dhomes, ushqimit etj
I sigurt ne perdorim dhe praktik ne pastrim
Deri ne 32 here mbajtje te te dhenave
Me vetefikje pas 10 sekondash
Punon me bateri

Gama e matjes 34.0ºC ~ 42.9ºC (mënyra e trupit)
Saktësi 34.0ºC ~ 42.9ºC, ± 0.2ºC
Matja e distancës 1 ~ 3cm
LCD ekran
Koha e reagimit 0,5 sekonda
Saktësia e ekranit 0,1ºC (0,1ºF)
Porosit ne moment
SKU: 909193519722 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani