Caj per Dobesim Acai 21 days

2,200 L

ACAI DIET

Me Acaidiet, 21 ditë për të humbur peshën tani nuk është ëndërr!

Disa nga dobitë e tij:

  • Dobësim me shpejtësi
  • Ndjesia e të ndjenurit ngopur
  • Largimi dhe ndërprerja e dëshirës për ngrënje
  • Dobi të shumta nga 12 bimët që gjenden në çaj
  • I përshtatshëm për femra dhe meshkuj
  • 100% natyral dhe bimorë.

Përdorimi 2 herë në ditë 30 minuta para buke një gotë me ujë të nxehtë shtoni një lugë çaji dhe përzijeni.

Sasia 200gram

Porosit ne moment
SKU: 970448417905 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani