Thyese Arrash

1,200 L 799 L

I pershtatshem per te thyer arrat, bajamet, stikat etj
Strukture metalike tek pjesa qe mundeson thyrjen dhe strukture druri tek dorezat
Materiali aliazh zinku

Out of stock

Porosit ne moment
SKU: 941136534434 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani