SH0710 Shporte portative per rroba

699 L

Shporta portative per rrobat tuaja,lodrat apo dhe sendet e tjera
Mund ta vendosni kudo, ne mur, prane lavatrices,kuzhine etj
Material plastik cilesor dhe elastik
Permasat:27x16x46cm

Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani