SH0237 Mbajtese kepucesh me 4 kate

1,200 L 990 L

Sistemon dhe mbledh kepucet duke zene shume pak hapesire
Me tuba metalik dhe skelet plastik
Mund te ndahen me nga 2 kate vec e vec, ose te bashkohet me te tjera duke u ngritur me shume
Sistemuesja me 4 kate
Me dimensione 65 cm x 60 cm x 20 cm

Porosit ne moment
SKU: 6955323212323 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani