SH0798 Rubinet elektrik per ngrohjen e ujit

3,990 L 3,360 L

Rubineti elektrik për ngrohjen e ujit tani me kontroll dixhital duke sigurar ujë të ngrohtë menjëherë – kurseni kohë, energji dhe ujë.
Nxehtesia max e ujit eshte 40-50 grade.
Me ekran dixhital qe tregon temperaturën. Materiali kryesore qeramike, 100% i sigurtë.
E rrotullueshme 180 grade.
Rubineti eshte i rrotullueshem, e ngroh ujin ne pak sekonda.
Me nje prize te vetme qe vendoset ne korent dhe kryen procesin e ngrohjes se ujit.
Harxhon 3 KW energji ne ore.
Permasat (cm) 330x175mm
Fuqia 3000 Wat

Porosit ne moment
SKU: 8006269893942 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani