SH1257 Freskues dhe Pastrues Ajri Artic Air

1,990 L

Gëzoni ajer te fresket ,te paster kudo ne ambjentin tuaj !

Pastrues lageshtire i fuqishëm dhe kompakt që tërheq ajrin e ngrohtë dhe lageshtiren nga dhoma përmes filtrit të ujit të tij avullues për të mbushur çdo hapësirë ​​me ajër të pastër!
Arctic Air freskon,rregullon dhe pastron ambjentin për ajër më të mirë!
 Arctic Air Ultra është freskues ajri, nivelizues lagështie dhe pastrues ajri. 3 funksione në një pajisje të vetme. Me teknologjinë e avansuar Hydro-chill, pa zhurmë, me 3 shpejtësi të ndryshme dhe kokën plotësisht të rregullueshme, ju mund të keni klimën tuaj personale kudo që jeni. Është ekonomike dhe eko-miqësore, mund ta përdorni kudo: në zyra, në konvikte, kamp-shtëpiza ose hotele.
Thjesht mbushni me ujë, lidheni në ndonjë prizë standarde të murit ose port USB dhe kënaquni!
Perdorimi deri ne 8 Ore
Porosit ne moment
SKU: 94105102021 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani