SZ691 Set Tavoline me Cader Dhe 4 Karrige BHT-315

34,900 L

Relaksohuni dhe argëtohuni në këtë grup tavoline ngrënieje në natyrë. Kompleti i tavolinës prej 6 pjesësh e bën hapësirën tuaj të jashtme tërheqëse. Komplet tavoline dhe karrige të gjithanshme për 4 përdorim shtëpiak
Tavolinë xhami me trashësi 5 mm; xhamit me valë uji është e lëmuar në prekje; Kornizë çeliku e veshur,  mbrojtëse të dyshemesë kur përdoret në ambiente të mbyllura.
Set me 4 karrige të palosshme: material tekstili; karriget e lehta të oborrit mund të përdoren pa tavolinë për ndenjëse brenda-jashtë.

Clear
Porosit ne moment
SKU: 00008803 Category:
Call Now ButtonTelefono tani