SZ595 Fjongo Dekorative Bezhë me Flok Bore të kuqe 7×8 Cm 6 Copë

150 L

Fjongo prej liri; dekorative të Krishtlindjeve; ngjyrë bezhë me kadifeje të kuqe.
Dekoroni pemën, perdet, kurorat, dyert dhe madje edhe dhuratat tuaja!
Ngjyra: Bezhë e kuqe
Materiali i produktit: Poliestër
6 copë
Gjatësia x Gjerësia: 7×8 cm

Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani