SZ596 Fjongo Dekorative Bezhë me Flok Bore të Kuqe 9×8 Cm 8 Copë

250 L

Përkulje prej liri dekorative të Krishtlindjeve me ngjyrë bezhë me shkëlqim të kuq dhe dizajn të dëborës.
Dekoroni pemën, perdet, kurorat, dyert dhe madje edhe dhuratat tuaja!
Ngjyra: Ngjyrë bezhë
8 copë
Gjatësia x Gjerësia: 9×8 cm

Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani