SZ900 Peshqir Plazhi Boss

2,300 L

Peshqire Plazhi teper cilesor.

Material i plote

Te bute, te qendrueshem, absorbues te mire dhe thahen shpejt

Clear
Porosit ne moment
SKU: 1145210622 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani