SZ042 Cante Termike Ushqimi 29x20x22 cm

990 L

Cante Termike me cilësi të lartë.
Bërë nga pëlhurë kationike Oxford me cilësi të lartë dhe film alumini miqësor ndaj mjedisit, i papërshkueshëm nga uji dhe rezistent ndaj papastërtive, duke ruajtur nxehtësinë afatgjatë.
Mbushje pambuku perla, e butë dhe rezistente ndaj goditjeve.
Dizajni i zinxhirit e bën atë më të përshtatshëm dhe më të përshtatshëm për t’u ruajtur. Rrip shpatullash i ndashem.
Rreshtimi i brendshëm izolues i fletëve të aluminit është miqësor me mjedisin dhe i sigurt, dhe është i lehtë për tu fshirë.
Ka funksionet e ruajtjes së nxehtësisë, ruajtjes së ftohtë dhe freskisë.
Kapaciteti është mjaft i madh per te futur brenda, pije dhe fruta.
Mund të përdoret si çantë dreke, çante pikniku, çanta të ndryshme ose çanta për blerje.

*Material: Pëlhurë kationike Oxford + film alumini
*Ngjyrat opsionale: blu e kaltër, e kuqe vere, e zezë, gri (në foto)
*Madhësia : 29*20*22cm

Clear
Porosit ne moment
SKU: 044720062022 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani