SZ799 Tende Kampingu Camo 2x2m

3,490 L

Cader kampingu qe mund ta perdorni per nje aventur te paharrueshme. E pershtatshme per te gjithe aventurieret dhe te apasionuarit pas natyres . Montohet dhe cmontohet lehteisht. Materiali eshte poliester e cila e bene kete cader kampingu shume elastike. Pjesa ne te cilin futesh na cader hapet dhe mbyllet me zinxhir dhe mbrohet nga nje pjese rrjete e cila mundeson edhe ajrimin dhe pengon futjen e insekteve. Permasat e tyre jane te ndryshme dhe ngjyrat jane sipas deshires tuaj. Duke mos harruar qe mund ta personalizoni duke vendosur logon tuaj. Karakteristikat Materiali: Poliester Ngjyra: Te Ndryshme Perdorimi: 3 Stine Struktura: 1 Dhome Permasat: 203 x 198x 119 e Pershtatshme per 3-4 Persona

Porosit ne moment
SKU: 114722032022 Category:
Call Now ButtonTelefono tani