SZ877 Tenxhere Portative Kampingu 666

7,980 L

Ky komplet enë gatimi për kamping është i përsosur për 4 persona. Ai përfshin 1 tenxhere prej alumini me madhësi të madhe + 1 tigan alumini që nuk ngjit + 4 enë inox + 4 gota inoks (9,6 oz) + 4 lugë + 4 pirunë + 2 çanta me madhësi të vogël + 1 çantë transporti . Keto ene gatimi jane te veshura me nje shtrese tefloni qe e ben me te lehte per tu pastruar dhe nuk lejon qe ushqimi te ngjisi. Jane portable dhe te palosshme , pra nuk zen vend dhe jane mjaft praktike ne perdorim . Ky eshte seti ideal per kamping .

Porosit ne moment
SKU: 120322032022 Category:
Call Now ButtonTelefono tani