SZ722 Lekundese me Thurje Hammock

1,500 L

Lekundese me thurje Hammock
E përkryer për kamping, ose thjesht për të luajtur dhe për t’u çlodhur në kopsht.
Mbajtja: 100 kg
Materiali: najloni
Gjatesia :1.83 cm
Lidheset :280 cm
Druri ne anesore : 95 cm
Porosit ne moment
SKU: 0411252022 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani