SZ128 Karrige Portative me Mbajtese Gote

2,880 L

Karrige plazhi me skelet metalik.
Permasa mesatare
Pesha maksimale 90kg.
Materiali metalike dhe cope e papershkueshme nga uji.
Clear
Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani