SZ609 Top Dekorativ Gold me Thurje dhe Xixa

600 L

Stoli e pemës së Krishtlindjes shkëlqim i artë top i shpuar.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota e mrekullueshme e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyrë: Ari
Materiali i produktit: Plastike

Porosit ne moment
SKU: 1121068 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani