SZ608 Top Dekorativ i Bardhë me Shirita dhe Perla Silver 8 Cm

250 L

Stoli e pemës së Krishtlindjes perla e bardhë me shirit.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E Bardhë e Argjendtë
Materiali i produktit: Plastike

Porosit ne moment
SKU: 1144069 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani