SZ607 Top Dekorativ i Kuq Fjongo me Thurje dhe Xixa 10 Cm

180 L

Zbukurim i pemës së Krishtlindjes, top, i kuq, me shkëlqim, dhe pëlhurë me kuadrate hark me ngjyrë të kuqe të bardhë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra: E Bardhë e Kuqe
Materiali i produktit: Plastike

Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani