SZ605 Top Dekorativ i Kuq me Thurje dhe Xixa 18 Cm

550 L

Stoli e pemës së Krishtlindjes, top, i kuq, i shpuar, me shkëlqim.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra: E kuqe
Materiali i produktit: Plastike

Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani