SZ566 Dre Dekorativ Gold Me Xixa Për Pemën E Vitit Ri 8.5 Cm

Stoli i pemës së shampanjës me dre të Krishtlindjeve me shkëlqim.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Shampanjë
Materiali i produktit: Plastike
Gjatësia x Gjerësia: 8.5×8.5 cm

Porosit ne moment
SKU: 1169291 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani