Set me 2 rrugica per shtepi

2,200 L

Set me 2 rrugica (40cm x 120cm) (40cm x 60cm)
Rrugica me element dekorues me mace nje zgjedhje ideale për të kombinuar, për të plotësuar nevojat e stilit të jetesës suaj.
Falë përbërjes me material të plotë polipropilen, janë tepër të rehatshme dhe kanë një sipërfaqe të butë.
Janë rezistente ndaj njollave dhe nuk kërkojnë pastrim profesional.
Porosit ne moment
SKU: 281020201438 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani