Set për riparim telefonash YAXUN YX-6028A

2,800 L 1,500 L

Specifikimet:

Dizenjim i ri kompakt, i vogël dhe shumë praktik, cilësi e lartë, me  kacvidë magnetike, 2 kaçavida posaçërisht për iPhone
Marka : YAXUN
Modeli : YX-6028A
Materiali : Çelik S2
Përmasa me kasë : 15 x 10.8 x 3.9cm

Out of stock

Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani