SZ738 Varke Gome Intex Challenger 3

18,500 L

Varke Intex Challenger 3

Shtojani adrenalinen stines se veres me varken e markes Intex

Varka ka kapacitet per deri ne 3 persona ose me shume ne rastin e femijeve

Dimensionet e produktit jane 295 x 137 x 43cm

Kapaciteti mbajtes eshte deri ne 320 kg

Ka te perfshira ne paketim pompe per fryrje dhe dy lopata

Material i forte dhe rezistent

Kaloni momente pa fund me argetim

Keshillohet te perdoret nga persona mbi 6 vjec

Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani