SZ176 Varke Challenger Kayak 2

18,590 L

Ky produkt me cilësi të lartë është menduar për sportet ujore.
Eshtë gjithashtu i përshtatshëm edhe për fillestar për të sjellë në plazh ose lumë.
Lehtë për t’u fryrë dhe për t’u mbajtur, përmban një dizajn sportiv dhe jashtëzakonisht të sigurt.
Ky kajak është i përshtatshëm për të mbajtur dy të rritur dhe kabina është e rehatshme dhe e sigurt, reziston ndaj gërvishtjeve, rrezeve të diellit dhe goditjeve. Nuk është i ndjeshëm ndaj përkeqësimit të shkaktuar nga benzina, vaji ose uji i kripur.
Kjo nuk është një lodër por një produkt profesional i krijuar për sporte ujore.
Permasat :3.51m X 76 cm X 38 cm .
Porosit ne moment
SKU: 112522042021 Categories: , , ,
Call Now ButtonTelefono tani