Karikues Universial shumë funksional

2,200 L 1,750 L

Karikues Univeral për çdo nevojë tuajën kudo që të jeni.
Nuk ka rëndësi në jeni në shtëpi apo në makinë duke shkuar në punë dhe keni harruar të karikoni pajisjen tuaj, pasi me këtë karikues ju do të keni mundësinë që të karikoni çdo pajisje me siguri dhe efikasitet.

Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani