SZ166 Varke Challenger Kayak 1

15,500 L

Merrni kajak Intex Challenger K1 dhe drejtojuni ujit.
Një mënyrë ideale për të kaluar një ditë vere, ky Kayak Challenger K1 ka një dizajn luksoz, të thjeshtë për tu vozitur në liqene dhe lumenj të butë.
Kabina e gjerë përmban një sedilje të rehatshme me një mbështetëse dhe një rrjet ngarkese për ruajtje. .
Ajo vjen me një pompë dore, dhe një skutë të lëvizshme për stabilitetin e drejtimit.
Ngjyra e gjelbër dhe grafika e gjallë i japin kësaj kajak një pamje sportive dhe e bëjnë atë të dukshme në ujë.
Kabinë i rehatshëm dhe i gjerë me sedilje dhe mbështetëse mbrapa dhe një rrjet ngarkese për të mbajtur sendet personale në varkë
Materiali special plastik PVC lejon gjithashtu më shumë presion të ajrit për ngurtësi më të madhe duke ruajtur fleksibilitetin natyror të materialit PVC
Përfshihen çanta mbajtëse dhe najloni të qëndrueshme
Miratuar nga rojet bregdetare të SHBA I.D dhe TUV
Permasat:2.74m X 76 cm X 33 cm .
Porosit ne moment
SKU: 115523042021 Categories: , , ,
Call Now ButtonTelefono tani