(Sh033)Tas Ushqimi me 3 ndarje

990 L

Material plastik
Kapaciteti 1000ml
Ngjyra: jeshile,blu dhe roze
Paketimi permban luge dhe pirun plastik
Porosit 2 cope 1200 Leke 
Vetem Jeshile dhe Roze
Porosit ne moment
SKU: 090120201159 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani