Varese rrobash me 5 vende 8 cope

500 L 260 L

Gjithmone ankohesh se nuk ke c’te veshesh por dollapi eshte plot e perplot me rroba, aq sa nuk ke as ku ti varesh me
Varesja e rrobave super funksionale eshte ajo qe te duhet! Per te organizuar rrobat ne menyre perfekte dhe pa i rrudhosur ato ne dollap!

•Paketimi permban 8 cope secila me 5 koka te hapura ku vendosen vareset.

Porosit ne moment
SKU: 6980366908315 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani