(M058) Mbrojtese xhami ndaj shiut

599 L

Mbroni Pasqyrat Anësore te makines nga njollat ​​e padëshiruara, per pamje te qarte qe mund të zgjasë për një kohë të gjatë, të paktën tre vjet.
Materiali Nano-hidrofilik me transmetueshmëri të lartë, anti-mjegull, anti-shkëlqim dhe i papërshkueshëm nga shiu.
Përshtatet me të gjitha madhësitë standarde të pasqyrave anësore.
Paketimi permban 2 cope dhe lecken pastruese.
Instalim i lehte ne 3 hapa
1-Pastroni pasqyren me uje
2-Vendosni mbrojtesen,mund te rregulloni madhësinë dhe këndin përpara se llaku të thahet plotësisht.
3-Në fund, rrafshojeni me dore. (Për të parandaluar flluskën)

Porosit 2 cope 599 Leke

Porosit 4 cope 990 Leke

Porosit ne moment
SKU: 6955685270696 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani