Korse Korrektuese per shpinen

2,200 L 1,500 L

Miratuar në mënyrë mjekësore – Mbështetje 100% e sigurt dhe mjekësore e miratuar për të hequr qafe dhimbjet muskulore.
Per Meshkuj dhe per Femra
Materiali: Neoprene, Elastine
Ngjyra: E zezë
Masat S/M/L/XL/XXL/XXXL
Marka Dr Magico

Porosit ne moment
SKU: 080313073601 Category:
Call Now ButtonTelefono tani