SZ798 Set Ngrenie per Kamping

6,490 L

E bërë nga alumini jo toksik i anodizuar dhe strukturë e fortë, çdo tenxhere është e fortë dhe e lehtë. Përcjell shpejt nxehtësinë dhe është një pajisje e domosdoshme shpëtimtare që mund të përdoret për një kohë të gjatë. Doreza mund të paloset për të kursyer hapësirë. Të vogla dhe të lëvizshme, të gjithë artikujt në kompletin e gatimit mund të ruhen së bashku në një qese rrjetë për t\’u mbajtur më lehtë. Ky komplet i mrekullueshëm enë gatimi është krijuar për këdo që pëlqen kampingun në natyrë me familjen dhe miqtë! Është super i lëvizshëm dhe e bën kampingun, shëtitjen, udhëtimin në shpinë, piknikun dhe aktivitetet e tjera në natyrë më të përshtatshme.

Porosit ne moment
SKU: 011922032022 Category:
Call Now ButtonTelefono tani