SZ777 Babagjysh Loder ne Oxhak – Bum.al

SZ777 Babagjysh Loder ne Oxhak

1,990 L

Lumturoni femijet tuaj ne keto dite festash

Nje babagjysh elektrik unik dhe kreativ ngjitet ne oxhak duke bere levizje larte e poshte ne piste , shoqeruar me muzike.
Mund te dekoroni pemen e Krishtlindjeve, ambjente te shtepise, kopshtin, etj.
Punon me bateri.
Materiali: Plastike
Dimensionet: 12 x 12 x 20 cm

Porosit ne moment
SKU: 022516122022 Categories: , , ,
Call Now ButtonTelefono tani