SZ723 Lekundese Heron

38,700 L

Merrni disa minuta nga dita juaj për t’u bashkuar me natyrën
Një karrige vezë është një mënyrë për të vlerësuar jashtë në të gjithë lavdinë e saj. Vendoseni karrigen tuaj të rehatshme me lëkundje drejt pamjes së kopshtit tuaj ose përballë një dritareje të madhe brenda me pamje nga jashtë.
Ka skelet alumini.
Është bërë me litar makrume të cilësisë së parë me aditivë rezistent ndaj  rrezeve te diellit dhe ndaj lageshtirave .
Shenim : Lekundesja eshte ne ngjyre Gri dhe Bezhe
Porosit ne moment
SKU: 041823032022 Category:
Call Now ButtonTelefono tani